Technologie

  ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE JSOU NAŠÍ VÁŠNÍ

Wave Torsion Box

U řady Elite je pro dosažení maximální pevnosti a tuhosti používána technologie Wave Torsion Box. Tento inovativní prvek v podobě diagonální vlnité struktury dodává hokejkám vyšší podélnou tuhost i tuhost v kroucení. Síla působící na asymetrický design se díky vlnitému profilu torzní oblasti přímo přeměňuje na rychlost míčku, efektivitu a dynamickou sílu.

TeXtreme Carbon

TeXtreme Carbon představuje novou laboratorní technologii vyvinutou původně pro závodní vozy Formule 1. Na trhu s vybavením pro pozemní hokej je používána výhradně u produktů značky Brabo Hockey. Značka Brabo Hockey je na 1. místě v oblasti inovací. U těchto vláken dochází v porovnání s jinými typy k menšímu smršťování, a proto lze při práci s hokejkou dosahovat vyšší pevnosti a prvotřídní síly. Kromě toho použití TeXtreme Carbon snižuje poměr pryskyřice a hmoty.

Dyneema Carbon

Dodáním karbonu s technologií Dyneema® dosahujeme vynikající ovladatelnosti se zachováním maximální síly. Hokejky však nenabízejí pouze tento jedinečný pocit. Karbon s Dyneema® také napomáhá tlumení nárazů a ve výsledku umožňuje snížení míry vibrací.

„Dyneema®“ a „The world’s strongest fiber™“ (nejpevnější vlákno na světě) jsou obchodními známkami společnosti DSM. Používání těchto obchodních známek je bez výslovného souhlasu přísně zakázáno.

Náš indikátor obsahu karbonu je viditelně umístěn na všech hokejkách značky Brabo v naší nabídce. Množství karbonu v hokejce je důležitým ukazatelem její tuhosti. Výsledkem toho je vyšší rychlost míče, takže vám hokejka při hře zprostředkuje více síly.

 

Powerzone

Dalším trumfem značky Brabo Hockey je technologie s názvem PowerZone®. Tato technologie vám pomůže zdokonalit vaši hru. Dodává optimální sílu po celé délce hokejky, takže budete moci zasáhnout míček mnohem silněji. Tato technologie je velkým přínosem zejména pro hráče, kteří mají v oblibě bekhendové střely. Technologie Powerzone je součástí všech seniorských hokejek.

 

Zakřivení hokejek značky BRABO

CLASSIC CURVE

Díky 24mm zakřivení jsou tyto univerzální hokejky vhodné pro různé herní styly.

 

 

LOW BOW II

Zakřivení LB II „Low Bow II“ ve spojení s inovovaným tenčím zobákem poskytuje optimální kontrolu vedení balónku a 3D schopnosti.

 

 

EXTREME LOW BOW II

Díky zakřivení ELB II „Extreme Low Bow II“ ve spojení s inovovaným tenčím zobákem jsou tyto hokejky mimořádně vhodné pro smýkané údery, vysoké míče a zahrávání trestných rohů.

 

 

DRAGFLICK II

DF II „Dragflick II“ se vyznačuje extrémním zakřivením, oválnou rukojetí a speciálním průhybem pro smýkané údery. Tuto technologii jsme vyvinuli ve spolupráci s ambasadorkou značky Maartje Paumenovou a trenérskou legendou Toonem Siepmanem.

 

 

Zpět do obchodu