Informace

Vše o nákupu
 • Vyberte oblíbené produkty a vložte je do nákupního košíku
 • Vyberte požadovaný způsob dopravy
 • V případě rozměrného zboží, zejména hokejek nebo brankářského vybavení, resp. jejich kombinace s ostatními produkty, může dojít k navýšení výsledné ceny dopravy. V takovém případě doporučujeme zvolit variantu „Osobní odběr“.
 • Odešlete objednávku - na svůj e-mail obdržíte Potvrzení o přijetí objednávky. Neprovádějte prosím zatím žádnou platbu!
 • Vyčkejte na potvrzení objednávky, které potvrzuje dostupnost zboží a dodání do 14 dní od jejího odeslání.
 • Na svůj e-mail obdržíte Potvrzení objednávky s vyznačenými produkty které jsou dostupné a případně Zálohovou fakturu  
 • Uhraďte případnou zálohovou fakturu
 • Sledujte prosím stav své objednávky v profilu na stránce Brabo-hokej.cz
 • Po naskladnění obdržíte na svůj e-mail 
 • a) osobní vyzvednutí: Avízo o možnosti vyzvednutí zboží a Fakturu - daňový doklad    
 • b) přepravní služba: Avízo o předání k přepravě s číslem zásilky a Fakturu - daňový doklad                     

Děkujeme za Váš nákup

Tým Brabo-hokej.cz

O nás

E-shop a web brabo-hokej.cz

 

Původní myšlenka vznikla v roce 2019 ve Společnosti podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích, z.s., která je spolkem rodičů hráčů a příznivců hokeje ve Kbelích (SPPHK). Bylo třeba zajistit kvalitní vybavení pro rozrůstající se základnu hráčů TJ SOKOL KBELY Pozemní hokej (PHSK). Po komunikaci a výběru různých dodavatelů byla uzavřena dohoda o výhradním zastoupení a zahájena spolupráce s majitelem špičkových značek a výrobcem hokejového vybavení BRABO a PRINCESS. Od roku 2021 tuto činnost zastřešuje jako podnikatelský subjekt David Boháč předseda SPPHK, kdy se SPPHK podílí distribucí a administrací stejně tak jako PHSK na distribuci.

Nabídka produktů holandského výrobce hokejového vybavení BRABO se vyznačuje špičkovou kvalitou provedení, neustálými inovacemi svých zásadních produktů a širokou nabídkou všeho potřebného a nezbytného pro tréninky, zápasy hráčů všech věkových kategorií od benjamínků až po dospělé kategorie. Stejně tak jako širokou nabídku produktů pro všechny úrovně hráčů. O kvalitní, ale cenově výhodné produkty pro začátečníky až po špičkové modely využívající „kosmických technologií“ pro TOP světové hráče vč. olympijských vítězů. Neméně důležitým sortimentem je nabídka tréninkového a trenérského oblečení a potřeb pro trénovaní (míčky, trenérské desky, kužely apod.)

Samostatnou kategorií jsou produkty řady BRABO Goalie. Tato kategorie produktů nabízí široké spektrum všech produktů pro hokejové brankáře. Nespornou výhodou je, že vybavení může z brankářem růst jak z jeho měnícím se věkem , tak i přibývajícími zkušenostmi a schopnostmi. BRABO nabízí kompletní vybavení pro nejmenší, začínající brankáře ve velikostech XXS a XS za extrémně příznivé ceny, který zcela jistě unese každý klub. Za příznivé ceny pro juniorské a dospělé kategorie je řada produktů označená jako F3, nejvyšší standardy splňuje řada F2. A TOP řada F1 je prostě pro špičkové profesionály včetně olympijských vítězů.

Značka PRINCESS, nabízí špičkové hráčské vybavení, zaměřené zejména na opravdové odborníky. Nicméně i zda naleznou vhodné vybavení začínající hráči, aby si mohli produkty této značky oblíbit a používat je celou svou kariéru.

Pokud máte nastavenou Vaši představu o Vaší hokejové kariéře, jste členem representačních výběrů. Přečtěte si prosím článek o SPONZOROVÁNÍ HRÁČŮ značkami BRABO a PRINCESS na našem webu a ozvěte se nám. Vymyslíme cestu jak Vaše plány a kariéru podpořit.

Nabízíme podporu a možnost zvýhodněných podmínek pro všechny kluby. Jsme připraveni diskutovat a zajistiti podporu při pořádání turnajů a zápasů všech věkových kategorií. Neváhejte nás kontaktovat, vynasnažíme se najít ten nejlepší způsob podpory. 

Sponzorování hráčů

Sponzoring a podpora hráčů v ČR

Staň se i Ty členem rozrůstajícího se BRABO TEAMU nebo PRINCESS TEAMU v ČR a my podpoříme tvou kariéru a její rozvoj.

Co pro to musíš udělat?

Napiš krátce, na pár řádků svůj hokejový a profesní (školní) příběh, co vše se ti podařilo, jakých si dosáhl(a) úspěchů a jaké jsou tvé plány do budoucna. To vše odešli na e-mailovou adresu: braboteam@brabo-hokej.cz. Pošli nám i odkazy na své sociální sítě, ať už je to Instagram, Facebook nebo třeba TikTok. Určitě nám napiš i své telefonní číslo, na kterém tě můžeme kontaktovat.

Co se bude dít dál?

Vyčkej na naši odpověď. Odpovíme opravdu každému. V odpovědi bude uveden další postup. Pro případné zahájení spolupráce tě budeme kontaktovat telefonicky a domluvíme další kroky a tvoje zařazení do příslušné úrovně podpory.

Jaké jsou úrovně spolupráce a podpory a s tím související tvé povinnosti?

 Bronzová

Základní úroveň spolupráce a podpory tvé kariéry. Sleva 45 % na všechny produkty z nabídky značek BRABO / PRINCESS (v celkové hodnotě 10.000,- Kč za rok) + sleva 50 % na jednu halovou a jednu venkovní hokejku BRABO / PRINCESS.

Povinnosti:

 • 1x měsíčně zveřejnit na vlastních sociálních sítích fotografii s textem propagujícím produkty značky BRABO / PRINCESS.
 • pro trénink a zápasy využívat výhradně produkty značky BRABO (PRINCESS), na tréninku to platí i pro oblečení.

 

 Stříbrná

Sleva 50 % na produkty značky BRABO / PRINCESS (v celkové hodnotě 20.000,-Kč za rok) + 1x ročně zdarma jedna halová a jedna venkovní hokejka dle vlastního výběru.

Povinnosti navíc k bronzové úrovni:

 • 1x měsíčně zveřejnit na sociálních sítích fotografii s textem propagujícím produkty značky BRABO / PRINCESS.
 • 2x ročně (1x venkovní sezóna, 1x halová sezóna) připravit a zveřejnit krátké propagační video (cca 20 sekund), umožnit jeho zveřejnění i na oficiálních webových stránkách brabo-hokej.cz.

 

 Zlatá

Sleva 50 % na produkty značky BRABO / PRINCESS (v celkové hodnotě 30.000,-Kč za rok) + budget 10.000,-Kč na nákup hokejového vybavení BRABO dle vlastního výběru.

Povinnosti navíc k bronzové a stříbrné úrovni: 

 • Častější kontakt se sponzorem a častější povinnosti ambasadora

 

Speciální motivace

Doporuč své kamarády a spoluhráče. Na konci každé herní sezóny budou odměněni dva „nejpilnější“ (jeden za každou značku BRABO / PRINCESS).
Za svou snahu obdrží hokejku.

3 položek celkem
Zpět do obchodu