Sponzorování hráčů

Sponzoring a podpora hráčů v ČR

Staň se i Ty členem rozrůstajícího se BRABO TEAMU nebo PRINCESS TEAMU v ČR a my podpoříme tvou kariéru a její rozvoj.

Co pro to musíš udělat?

Napiš krátce, na pár řádků svůj hokejový a profesní (školní) příběh, co vše se ti podařilo, jakých si dosáhl(a) úspěchů a jaké jsou tvé plány do budoucna. To vše odešli na e-mailovou adresu: braboteam@brabo-hokej.cz. Pošli nám i odkazy na své sociální sítě, ať už je to Instagram, Facebook nebo třeba TikTok. Určitě nám napiš i své telefonní číslo, na kterém tě můžeme kontaktovat.

Co se bude dít dál?

Vyčkej na naši odpověď. Odpovíme opravdu každému. V odpovědi bude uveden další postup. Pro případné zahájení spolupráce tě budeme kontaktovat telefonicky a domluvíme další kroky a tvoje zařazení do příslušné úrovně podpory.

Jaké jsou úrovně spolupráce a podpory a s tím související tvé povinnosti?

 Bronzová

Základní úroveň spolupráce a podpory tvé kariéry. Sleva 45 % na všechny produkty z nabídky značek BRABO / PRINCESS (v celkové hodnotě 10.000,- Kč za rok) + sleva 50 % na jednu halovou a jednu venkovní hokejku BRABO / PRINCESS.

Povinnosti:

  • 1x měsíčně zveřejnit na vlastních sociálních sítích fotografii s textem propagujícím produkty značky BRABO / PRINCESS.
  • pro trénink a zápasy využívat výhradně produkty značky BRABO (PRINCESS), na tréninku to platí i pro oblečení.

 

 Stříbrná

Sleva 50 % na produkty značky BRABO / PRINCESS (v celkové hodnotě 20.000,-Kč za rok) + 1x ročně zdarma jedna halová a jedna venkovní hokejka dle vlastního výběru.

Povinnosti navíc k bronzové úrovni:

  • 1x měsíčně zveřejnit na sociálních sítích fotografii s textem propagujícím produkty značky BRABO / PRINCESS.
  • 2x ročně (1x venkovní sezóna, 1x halová sezóna) připravit a zveřejnit krátké propagační video (cca 20 sekund), umožnit jeho zveřejnění i na oficiálních webových stránkách brabo-hokej.cz.

 

 Zlatá

Sleva 50 % na produkty značky BRABO / PRINCESS (v celkové hodnotě 30.000,-Kč za rok) + budget 10.000,-Kč na nákup hokejového vybavení BRABO dle vlastního výběru.

Povinnosti navíc k bronzové a stříbrné úrovni: 

  • Častější kontakt se sponzorem a častější povinnosti ambasadora

 

Speciální motivace

Doporuč své kamarády a spoluhráče. Na konci každé herní sezóny budou odměněni dva „nejpilnější“ (jeden za každou značku BRABO / PRINCESS).
Za svou snahu obdrží hokejku.

Zpět do obchodu