O nás

E-shop a web brabo-hokej.cz

 

Původní myšlenka vznikla v roce 2019 ve Společnosti podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích, z.s., která je spolkem rodičů hráčů a příznivců hokeje ve Kbelích (SPPHK). Bylo třeba zajistit kvalitní vybavení pro rozrůstající se základnu hráčů TJ SOKOL KBELY Pozemní hokej (PHSK). Po komunikaci a výběru různých dodavatelů byla uzavřena dohoda o výhradním zastoupení a zahájena spolupráce s majitelem špičkových značek a výrobcem hokejového vybavení BRABO a PRINCESS. Od roku 2021 tuto činnost zastřešuje jako podnikatelský subjekt David Boháč předseda SPPHK, kdy se SPPHK podílí distribucí a administrací stejně tak jako PHSK na distribuci.

Nabídka produktů holandského výrobce hokejového vybavení BRABO se vyznačuje špičkovou kvalitou provedení, neustálými inovacemi svých zásadních produktů a širokou nabídkou všeho potřebného a nezbytného pro tréninky, zápasy hráčů všech věkových kategorií od benjamínků až po dospělé kategorie. Stejně tak jako širokou nabídku produktů pro všechny úrovně hráčů. O kvalitní, ale cenově výhodné produkty pro začátečníky až po špičkové modely využívající „kosmických technologií“ pro TOP světové hráče vč. olympijských vítězů. Neméně důležitým sortimentem je nabídka tréninkového a trenérského oblečení a potřeb pro trénovaní (míčky, trenérské desky, kužely apod.)

Samostatnou kategorií jsou produkty řady BRABO Goalie. Tato kategorie produktů nabízí široké spektrum všech produktů pro hokejové brankáře. Nespornou výhodou je, že vybavení může z brankářem růst jak z jeho měnícím se věkem , tak i přibývajícími zkušenostmi a schopnostmi. BRABO nabízí kompletní vybavení pro nejmenší, začínající brankáře ve velikostech XXS a XS za extrémně příznivé ceny, který zcela jistě unese každý klub. Za příznivé ceny pro juniorské a dospělé kategorie je řada produktů označená jako F3, nejvyšší standardy splňuje řada F2. A TOP řada F1 je prostě pro špičkové profesionály včetně olympijských vítězů.

Značka PRINCESS, nabízí špičkové hráčské vybavení, zaměřené zejména na opravdové odborníky. Nicméně i zda naleznou vhodné vybavení začínající hráči, aby si mohli produkty této značky oblíbit a používat je celou svou kariéru.

Pokud máte nastavenou Vaši představu o Vaší hokejové kariéře, jste členem representačních výběrů. Přečtěte si prosím článek o SPONZOROVÁNÍ HRÁČŮ značkami BRABO a PRINCESS na našem webu a ozvěte se nám. Vymyslíme cestu jak Vaše plány a kariéru podpořit.

Nabízíme podporu a možnost zvýhodněných podmínek pro všechny kluby. Jsme připraveni diskutovat a zajistiti podporu při pořádání turnajů a zápasů všech věkových kategorií. Neváhejte nás kontaktovat, vynasnažíme se najít ten nejlepší způsob podpory.

Zpět do obchodu