Sponzorování hráčů

Sponzoring a podpora hráčů v ČR

Staň se i Ty členem rozrůstajícího se BRABO TEAMU nebo PRINCESS TEAMU v ČR a my podpoříme tvou kariéru a její rozvoj.

Co pro to musíš udělat?

Napiš krátce, na pár řádků svůj hokejový a profesní (školní) příběh, co vše se ti podařilo, jakých si dosáhl(a) úspěchů a jaké jsou tvé plány do budoucna. To vše odešli na e-mailovou adresu: braboteam@brabo-hokej.cz. Pošli nám i odkazy na své sociální sítě, ať už je to Instagram, Facebook nebo třeba TikTok. Určitě nám napiš i své telefonní číslo, na kterém tě můžeme kontaktovat.

Co se bude dít dál?

Vyčkej na naši odpověď. Odpovíme opravdu každému. V odpovědi bude uveden další postup. Pro případné zahájení spolupráce tě budeme kontaktovat telefonicky a domluvíme další kroky a tvoje zařazení do příslušné úrovně podpory.

Jaké jsou úrovně spolupráce a podpory a s tím související tvé povinnosti?

 Bronzová

Základní úroveň spolupráce a podpory tvé kariéry. Sleva 45 % na všechny produkty z nabídky značek BRABO / PRINCESS (v celkové hodnotě 10.000,- Kč za rok) + sleva 50 % na jednu halovou a jednu venkovní hokejku BRABO / PRINCESS.

Povinnosti:

  • 1x měsíčně zveřejnit na vlastních sociálních sítích fotografii s textem propagujícím produkty značky BRABO / PRINCESS.
  • pro trénink a zápasy využívat výhradně produkty značky BRABO (PRINCESS), na tréninku to platí i pro oblečení.

 

 Stříbrná

Sleva 50 % na produkty značky BRABO / PRINCESS (v celkové hodnotě 20.000,-Kč za rok) + 1x ročně zdarma jedna halová a jedna venkovní hokejka dle vlastního výběru.

Povinnosti navíc k bronzové úrovni:

  • 1x měsíčně zveřejnit na sociálních sítích fotografii s textem propagujícím produkty značky BRABO / PRINCESS.
  • 2x ročně (1x venkovní sezóna, 1x halová sezóna) připravit a zveřejnit krátké propagační video (cca 20 sekund), umožnit jeho zveřejnění i na oficiálních webových stránkách brabo-hokej.cz.

 

 Zlatá

Sleva 50 % na produkty značky BRABO / PRINCESS (v celkové hodnotě 30.000,-Kč za rok) + budget 10.000,-Kč na nákup hokejového vybavení BRABO dle vlastního výběru.

Povinnosti navíc k bronzové a stříbrné úrovni: 

  • Častější kontakt se sponzorem a častější povinnosti ambasadora

 

Speciální motivace

Doporuč své kamarády a spoluhráče. Na konci každé herní sezóny budou odměněni dva „nejpilnější“ (jeden za každou značku BRABO / PRINCESS).
Za svou snahu obdrží hokejku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení